Kurs rozwojowo-trenerski Living Dance Form

Jeśli:

  • lubisz tańczyć, odkrywać, masz duszę eksperymentatora,
  • chcesz żyć autentycznie, w zgodzie ze swoją istotą, i jesteś gotowa/y wykroczyć poza własne ograniczenia i zaufać sobie,
  • pragniesz rozwijać się poprzez ruch i ciało,
  • zastanawiasz się, czy w przyszłości uczyć Living Dance Form i prowadzić ludzi w wędrówkę do siebie,
  • pracujesz w jakiś sposób w ludźmi i chcesz wzbogacić własny warsztat o nowe, rozwijające doświadczenia z transofrmującej podróży,

jeśli na jeden lub więcej punktów odpowiedź brzmi TAK, to ten cykl jest dla CIEBIE.

Program obejmuje:

  • Jeden weekendowy warsztat w miesiącu, podczas którego będziemy tańczyć, rozmawiać oraz
  • pracować indywidualnie, w parach i grupach.
  • Ćwiczenia do pracy w domu wysyłane e-mailem . Będą to różnego rodzaju zadania do indywidualnego wykonania w przerwach między spotkaniami, czyli taniec, medytacje, obserwacje, tematy do zastanowienia. Po każdym wykonanym ćwiczeniu będzie do napisania krótka refleksja, wrażenie, spostrzeżenie.  Ćwiczenia będzie można wykonać w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Nie są też one całkowicie obowiązkowe, podobnie jak długość czy ilość raportów, będą zależały od
  • zaangażowania, chęci, a często pewnie realnych możliwości danej osoby. Zadania te mają na celu przeniesienie części praktyk do życia codziennego oraz włączenie czasu pomiędzy spotkaniami do trybu warsztatowego, przez co cały cykl staje się o wiele bardziej intensywną całością. Na koniec każdy dostanie zbiorcze zestawienie swoich  miniraportów.
  • Opcjonalnie w razie potrzeb lub na życzenie będą dostępne dodatkowe ćwiczenia, rozmowa czy spotkanie/sesja na żywo

Trenerski warsztat wyjazdowy

To tygodniowy warsztat wyjazdowy, poświęcony nauce prowadzenia zajęć, poznawaniu struktury Living Dance Form od strony prowadzącego, a także na rozwijaniu umiejętności liderowania grupie. Skierowany jest on przede wszystkim do osób, które chciałyby prowadzić zajęcia i propagować ten rodzaj tańca i pracy ze sobą. Na drodze własnego rozwoju jest to kolejny krok, który wydobywa z nas wewnętrznego nauczyciela, lidera, przewodnika. W warsztacie będą mogły wziąć udział osoby, które uczestniczyły w części pierwszej i jednocześnie będą gotowe do podjęcia pracy na kolejnym etapie. O gotowości zadecyduje przede wszystkim szczera rozmowa z samym sobą i ze mną, oraz odpowiedzenie sobie na kilka podstawowych pytań.

Warsztat ten wprowadzi nowy wymiar, da większą świadomość i szerszą perspektywę tym osobom, dla których Living Dance Form może jest stałą praktyką rozwojową, techniką, pomagającą w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego i byciu tu i teraz.

Obiecuję zabawę i przygodę!!

W kursie można wziąć udział po rocznym programie rozwojowym.

Kurs trenerski - 2 rok

W kolejnym roku będzie możliwość kontynuacji nauki i doskonalenia nie tylko umiejętności trenerskich, ale też wchodzenie coraz głębiej w metodę i pokonywanie ograniczeń w pracy z ludźmi. Podczas drugiego roku będzie można, a nawet trzeba zacząć prowadzić krótkie zajęcia.
W programie oprócz warsztatów Living Dance Form będą również warsztaty z innych technik i umiejętności. Szczegóły w późniejszym terminie.