Podróże do magicznych i sennych światów

0  komentarzy

Dokąd się udać w tanecznej podróży? 

Przenieś się do wyobrażonego miejsca, poczuj jego atmosferę i poczuj, jaki świat jest wokół.  Kto tam jest naturalnym mieszkańcem, jak tam jest, co widzisz lub wyobrażasz sobie wokoło? Kim tam jesteś? Poczuj to i pójdź dalej. Wyobraź sobie, że to miejsce ma połączoną ze sobą całą planetę, która cała jest taka jak to miejsce, tylko duża. I jest tam wiele podobnych miejsc. Jaka tam jest atmosfera, jaki nastrój? Jakie kolory, temperatura? Jakie otoczenie, krajobrazy? Czy ktoś tam żyje, jakie to są istoty, jakie mają super moce?

Możesz wyruszyć podróż do świata kryształów i kamieni, szlachetnych i nieszlachetnych. Jak tam jest, kim tam się stajesz? Możesz wyruszyć w podróż z innym przedmiotem, który Cię jakoś mocno przyciąga. Do jakiego świata ten przedmiot należy?

Różne jakości, różne moce i talenty

Zapraszam Cię do rozszerzonej wersji odwiedzania miejsc na ziemi, albo i poza ziemią. Wejdź w swój taniec jak w sen i wyrusz w podróż do innego świata. Odkryj ten świat albo stwórz ten świat. Pofantazjuj, jak to by było, gdyby cały świat składał się z kryształów, albo był światem we wnętrzu kryształu. 

Możesz też rozpocząć podróż z jakiegoś swoje doświadczenia, na przykład doświadczenia bycia śpiącą, Przenieś się w wyobraźni i ruchu do świata, gdzie wszyscy śpią, gdzie wszędzie można spać i to jest zupełnie normalne. Wszędzie są łóżka, hamaki, poduchy, altany. Ludzie śpią w biurach, w parkach.

Albo przenieść się do świata kwiatów, wszędzie  są kwiaty, domy z kwiatów. Albo do świata sztuk walki, gdzie wszyscy znają sztuki walki, skradają się, ćwiczą w metrze, stoją na przystanku w pozycji żurawia itd. Albo świat ludzi tańczących i rozwijających się.

Niezależnie jaki świat wybierzesz do swoich eksperymentów, zobacz, jaka Ty jesteś w tym świecie. Jaka możesz być? Co potrafisz? Co tutaj jest możliwe? Poczuj się trochę jak we śnie, który sama śnisz. Daj sobie czas, pobądź w czuciu, pofantazjuj w bezruchu, wyobrażając sobie, jak tam jest. 


Tag


Może to Ciebie zainteresuje

Moment mocy jest teraz

Moment mocy jest teraz
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>