Zapraszam na indywidualne rozwojowe sesje pracy z ciałem.  Łączą one podejście coachingowe, pracę z ciałem i świadomy ruch. 


Cykl 6-9 sesji - indywidualny program rozwojowy

Rozwojowy cykl coachingowy obejmuje w wersji podstawowej 6 sesji, które odbywają się co dwa tygodnie w ustalonym czasie. Plan sesji przygotowuję w oparciu o temat i cel wybrany przez klienta zgodnie z ustalonym i zaakceptowanym kontraktem rozwojowym. 

Pierwsza sesja cyklu jest tzw. sesją rozpoznawczą

Jest to wstępna sesja, której założeniem jest sprawdzenie, czy jest TAK na pracę po obu stronach, a następnie ustalenie tematu i celu dalszej pracy. Daje ona też możliwość zapoznania się z metodą i moim stylem pracy.

W trakcie sesji pomagam klientowi wejść w kontakt ze sobą i swoim ciałem  w danym momencie, a następnie ocenić sens pracy i wybrać cel pracy, związany z tym, w jakim kierunku klient chce się rozwinąć, jakie wyzwania przekroczyć. Ustalamy także zadanie do wykonania w domu przed kolejną sesją. 

Koszt sesji, jeśli nie jest wykupiona w pakiecie to 150 zł. 


Cel programu może być bardzo indywidualny, związany z tym, w jakim miejscu jeśli chodzi o ciało, chce klient być. Albo jak chce się czuć ze swoim ciałem, co w sobie rozwinąć. 

Celem może być zwiększenie umiejętności relaksowania się, albo zwiększenie swobody ekspresji siebie, zwiększenie spójności pomiędzy tym, gdzie jest ciało, a gdzie są emocje i umysł. Lub też zrozumienie, co ciało do nas mówi na co dzień, albo zwiększenie radości bycia sobą. 
Jako, że głównym założeniem tej pracy jest rozwój, to obszarem naszej uwagi będzie podejmowanie wyzwań, aby wykroczyć poza swoją codzienność i poszerzyć zakres tego, co wydaje nam się możliwe w tym konkretnym obszarze, w którym pracujemy. 

Ważnym elementem pracy są zadania i ćwiczenia do wykonywania osobiście pomiędzy spotkaniami.

W wyjątkowych sytuacjach sesję można przełożyć na inny termin, najpóźniej 24 godz. przed planowaną sesją. Sesje trwają po 55 minut. Koszt pakietu to 800 zł. Płatność odbywa się w dwóch ratach, płatnych z góry przed rozpoczęciem kolejnej części. W zależności od potrzeby i chęci klienta istnieje możliwość przedłużenia cyklu o kolejne sesje. 

Aby się zapisać na pierwszą sesję rozpoznawczą, proszę przesłać wiadomość za pomocą formularza. 

Istnieje również możliwość regularnej pracy indywidualnej raz w tygodniu  przez kilka miesięcy.

>

Prezenty 
ebook 
medytacja

 E-Book
5 rzeczy o ciele, które warto wiedzieć

Zapisz się do newslettera, otrzymasz za chwilę tego ebooka i medytację audio!